Українсько-Польське весілля Анджея та Євгенії!

   Любов не має меж….

 Любов не має меж, часто вона з’єднує людей, народжених в різних країнах, навіть на різних континентах. Весілля, які стають результатом такого «інтернаціонального» почуття, завжди цікаві і незвичайні, а також насичені новими традиціями та емоціями!

Ця чудова пара Анджей та Женя, знайшли своє кохання та один одного в університеті, а саме у місті Львів! Недаремно говорять: «Львів — місто чистого, великого кохання!»…

Знайомство почалося випадково. Проживши два роки в одному гуртожитку на одному поверсі, Анджей та Женя  не знали про існування один одного. Це б тривало і докінця навчання, але завдяки екзамену з патоморфології їхні дороги переплилися. Завдяки  спільній знайомій до якої Женя звернулася за допомогою з екзаменом. Вона вирішила познайомити її з своїм сусідом, і це був Анджей. І з того часу почалося спілкування. Зпочатку вони один одному допомагали в навчанні, але поступово почали більше проводити часу разом. Довгі прогулянки по Львову до ранку, відпочинки у замріяних місцях , спільне проведення часу біля озера. Проводили вони разом кожну вільну хвилину. І зрозуміли, що не можуть один без одного існувати. Ось так, сильне почуття — кохання заволоділо серцями Анджея та Євгенії!

Дякую, мої хороші за довіру!